Aktuálně

30. a 31. března ZUŠ Poděbrady VYUČUJE

Aktualizováno pátek 24. březen 2017 15:55

Dne 30. a 31. 3. probíhá normální výuka ZUŠ Poděbrady.

Ředitelské volno základní školy TGM se nás netýká a nijak neomezuje naší výuku.

 

Důležité upozornění pro žáky L. Kvasničkové

Aktualizováno pátek 24. březen 2017 12:28

Paní učitelka Lenka Kvasničková bohužel ode dneška 22.3.2017  do úterý 28. 3. 2017 pro nemoc nevyučuje. Náhradní výuka bude od 29.3. 2017 zajištěna.  Omlouváme se.


 

Krajské kolo klavírní soutěže

Aktualizováno čtvrtek 23. březen 2017 16:41

Výsledky krajského  kola soutěže ZUŠ ve hře na klavír:

 1.místo s postupem        - Katerina Demetrashvili - VI. kat. (BcA. Olga Knotnerová )

čestné uznání                  - Aneta Metelcová - IV. kat. (BcA. Olga Knotnerová)

                                    

Všem účastníkům gratulujeme k obrovskému úspěchu a BcA. Olince Knotnerové děkujeme za skvělou přípravu.

 

 

 

Výsledky okresního kola soutěže Hra na housle

Aktualizováno úterý 28. únor 2017 12:31

1. místo s postupem  -  Koncertantní duo – II. kat. Ch. Hep, M. Kubín   

                                 (Štěpán Sklenička)                         

 1. bez  postupu  - Vojtěch Šulc -  II kat.  (Kristina Kučerová)

 

Výsledky okresního kola soutěže Hra na kytaru

Aktualizováno úterý 28. únor 2017 12:35

1. místo s postupem – Bibiana Marešová – 0.C kat. (Jakub Liška,DiS)      

                              – Anežka Moravcová  - 0.C kat. (Zdeněk Baštinec)                        

                              Veronika Bauerová  - II. kat. (Zdeněk Baštinec)              

                              Kryštof Kulhánek – VII. kat. (Zdeněk Baštinec)

                              David Jiroudek – VIII. kat. (St. Měchura)

               Poděbradenzis  - II. kat. D. Bodanský, R. Ďulík, M. Pavlík  (Zdeněk Baštinec)

1. místo bez postupu -   Roman Ďulík – IV. kat. (Zdeněk Baštinec)

2. místo  -  Karolína Matějková  - 0.C kat. (Zdeněk Baštinec)

              -  Aneta Cepková – II. kat. (St. Měchura)

              -  Vojtěch Přidal – II. kat. (St. Měchura)

                Natálie Frančíková – VII. kat. (Jakub Liška,DiS)

Všem účastníkům gratulujeme a jejich pedagogům děkujeme za skvělou přípravu



Joomla Business Templates by template joomla